Dni Dobrego Jedzenia

Tegoroczne Dzielnicowe Dni Dobrego Jedzenia odbywały się w dniach 23 – 25 listopada pod hasłem „Dziecięce frykasy rarytasy”.
W ramach obchodów:
• 23 listopada – dzieci z grupy „Misie” w Domu Kultury „Świt” obejrzały przedstawienie teatralne pt. „Warzywna przygoda Pana Pomidora”;
• 24 listopada – w naszej placówce został zorganizowany „szwedzki stół”. Podczas śniadania przedszkolaki same komponowały kanapki z wykorzystaniem zdrowych produktów;
• 25 listopada – w Szkole Podstawowej nr 285 przy ul. Turmonckiej 20 odbyła się konferencja adresowana do rodziców nt. „Dziecięce frykasy rarytasy”, w trakcie której podsumowano VIII edycję konkursu „Tu zaczyna się Warszawa, tutaj dziecko zdrowo jada”. Wyróżnienie przyznano m.in. Ignacemu z grupy „Misie” oraz Jego Mamie Pani Wioletcie. Gratulujemy.
Podczas konferencji rodzice z grupy „Misie” z personelem naszej placówki zorganizowali stoisko kulinarne z potrawami związanymi z nabiałem. Wszystko wyglądało imponująco ;-)
Jeszcze raz dziękujemy za pomoc i zaangażowanie.
H.F