Nasi specjaliści

p. Basia Krupińska – nauczyciel nauczania zintegrowanego, terapeuta – logopeda

Jest magistrem nauczania zintegrowanego, terapeutą terapii pedagogicznej, logopedą. Pracuje w szkole podstawowej, przedszkolu, poradniach.  Specjalizuje się w zakresie wychowania dzieci i młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych. Jest dydaktykiem, pasjonują ją sposoby i techniki nauczania.

Pracuje metodami kompleksowymi: metoda Dennisona – kinezjologia edukacyjna, elementy integracji sensorycznej, neolingwistyczne programowanie, muzykoterapia, logoterapia. Jest autorką programu autorskiego „Terapeutyczna rola poezji ”. Prowadzi warsztaty literackie. W zawodzie pracuje ponad 20 lat.

Pani Basia pracuje z dziećmi w czwartki i piątki w trybie zmianowym.

———————————————————–

p. Anna Puchała – Psycholog

Pani Anna w roku szkolnym 2013/2014 pracuje z dziećmi w każdy wtorek w godzinach 9:00- 12:00

Pani Ania zaprasza również na swoje dyżury do Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej przy ul. Odrowąża 75 (budynek Zespołu Szkół im. P. Wysockiego) po uprzednim kontakcie telefonicznym: 22 811-05-22; 22 811 26 46