Pasowanie na przedszkolaka w grupie „Wiewiórki”

7 listopada 2017 r. w grupie ”Wiewiórki” odbyła się pierwsza ważna uroczystość przedszkolna, czyli Pasowanie na przedszkolaka. Ten dzień na długo pozostanie w pamięci dzieci 3-letnich i ich rodziców, ponieważ pozwolił nam integrować się i wspólnie przeżywać ważne chwile w życiu dzieci.

Podczas uroczystości maluszki zaprezentowały swoje umiejętności – dając tym samym dowód, jak dużo już potrafią. Były piosenki, wiersz i taniec. Po części artystycznej pani Dyrektor Maria Postek dokonała uroczystego pasowania każdego dziecka na Przedszkolaka. Na pamiątkę tego wydarzenia każde otrzymało dyplom pasowania oraz drobny upominek.

Nowo pasowanym przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, nowych przyjaźni i samych radosnych chwil spędzonych w przedszkolu!

                                                                                                                                           Monika J.

 
 
 

kontakt

Przedszkole nr 106

ul. Trocka 4
03-563 Warszawa
tel./fax: (022) 679-67-99
e-mail: sekretariat@przedszkole106.pl
 
 
 
  The administrator needs to log in and select a Google Analytics account.Liczba odsłon: (ostatnie 30 dni)