WARSZTATY „Ciepło – zimno”

4 grudnia 2017 roku dzieci z grupy „Misie” uczestniczyły w warsztatach pt. „Ciepło – zimno” prowadzonych przez pracownika Wydziału Fizyki Uniwersytetu Warszawskiego pana Jarosława Rybusińskiego. Przedszkolaki miały okazję obserwować eksperymenty
z wykorzystaniem ciekłego azotu.
Krusząca się kapusta, gwóźdź wbity bananem, czy płonąca dłoń to tylko niektóre
z doświadczeń zaprezentowanych na poniedziałkowych zajęciach. „Misie” były zachwycone. W skupieniu, z ogromnym zainteresowaniem, a czasem także niedowierzaniem przyglądały się pokazowi fizyka – co widać na zdjęciach;-)
Dziękujemy mamie Miłosza, pani Dorocie – za zorganizowanie spotkania.
H.F

 
 
 

kontakt

Przedszkole nr 106

ul. Trocka 4
03-563 Warszawa
tel./fax: (022) 679-67-99
e-mail: sekretariat@przedszkole106.pl
 
 
 
  The administrator needs to log in and select a Google Analytics account.Liczba odsłon: (ostatnie 30 dni)