Wizyta w szkole.

MOTYLKI Z WIZYTĄ W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 114

W piątek 5.04.2013r. dzieci z grupy IV Motylki korzystając z zaproszenia swych starszych kolegów wybrały się na lekcję do Szkoły Podstawowej nr 114. Przedszkolaki były bardzo zainteresowane wycieczką choćby z tego względu, że większość  z nich idzie po wakacjach do szkoły. Zwiedziły szkolny  budynek zapoznały się z nauczycielami i innymi pracownikami placówki. Największe emocje u dzieci wzbudziła jednak lekcja w klasie III, podczas której wraz uczniami szukały oznak wiosny.

Sylwia Gawlik

 
 
 

kontakt

Przedszkole nr 106

ul. Trocka 4
03-563 Warszawa
tel./fax: (022) 679-67-99
e-mail: sekretariat@przedszkole106.pl
 
 
 
  The administrator needs to log in and select a Google Analytics account.Liczba odsłon: (ostatnie 30 dni)