ZAJĘCIA SPORTOWE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 377

Dnia 31 stycznia 2018 Biedronki z odpowiedzi na zaproszenie Szkoły Podstawowej Nr 377 wybrały się z sąsiedzką wizytą na zajęcia sportowe. Dzieci miały okazję dokładniej przyjrzeć się szkole, były pod wrażeniem wielkości znajdujących się tam pomieszczeń. Przed wejściem na zajęcia udały się do specjalnej szatni, by przebrać się w sportowe stroje. Następnie przeszły na wielką salę gimnastyczną, gdzie czekał już na nie trener oraz jego pomocnicy. Po przywitaniu i przypomnieniu zasad bezpieczeństwa przeszliśmy do rozgrzewki. Początkowo dzieci były nieco onieśmielone obecnością starszych kolegów, jednak muzyka i przyjazna atmosfera szybko zmniejszyły dystans. Biedronki zostały podzielone na 5 zespołów, każdemu z nich przypisano inne zadanie – kozłowanie piłki między pachołkami, rzucanie do celu itd. Zespoły co jakiś czas zmieniały stanowiska tak, by każdy mógł sprawdzić swoje siły we wszystkich konkurencjach. Dzieci wykazały się niesamowitą wytrwałością i dyscypliną. W nagrodę za dzielne wykonywanie postawionych zadań uczniowie szkoły przygotowali pokaz koszykówki.
Katarzyna Jędrych

 
 
 

kontakt

Przedszkole nr 106

ul. Trocka 4
03-563 Warszawa
tel./fax: (022) 679-67-99
e-mail: sekretariat@przedszkole106.pl
 
 
 
  The administrator needs to log in and select a Google Analytics account.Liczba odsłon: (ostatnie 30 dni)