„ZIMO PRZYBYWAJ!” – ZAJĘCIA OTWARTE Z RODZICAMI

Dnia 11 stycznia 2018 Biedronki gościły w swojej sali rodziców na zajęciach otwartych. Celem zajęć było wyczarowanie zimy, która niestety ostatnio chyba o nas zapomniała. Wspólnie śpiewaliśmy zimowe piosenki, sprawdzaliśmy również naszą wiedzę na temat tak wyczekiwanej pory roku. Dzieci tańczyły z kolorowymi chustami do muzyki Vivaldiego, a także miały okazję obejrzeć wystawiane przed rodziców przedstawienie. Na zakończenie zajęć wszyscy zostali podzieleni na dwie drużyny, w których wspólnie wykonali prace plastyczne – bałwana i sporty zimowe. Dzieci były bardzo szczęśliwe, że mogły spędzić ten czas z rodzicami. I co najważniejsze – po skończeniu zajęć zaczął padać śnieg! 
Katarzyna Jędrych

 

 
 
 

kontakt

Przedszkole nr 106

ul. Trocka 4
03-563 Warszawa
tel./fax: (022) 679-67-99
e-mail: sekretariat@przedszkole106.pl
 
 
 
  The administrator needs to log in and select a Google Analytics account.Liczba odsłon: (ostatnie 30 dni)